Kullanım Koşulları

www.hepsiaku.com'dan ücretli olarak alışveriş yapmak isteyen üyeler için başlıca kullanım koşulları ve şartları aşağıdadır.

Kötü amaçlı kullanmak istenen kredi kartları ile ilgili olarak çıkacak her hangi bir sorun veya problemle ilgili firmamız sorumlu değildir, bu amaçla kullanan veya kullanmak isteyen kişi veya kişilerin tespiti yapıldığında gerekli mahkemelerce işlem yapılacaktır.

www.hepsiaku.com internet sitesinden kredi kartı (Visa, Master Card, Diğer Kartlar) ile alışveriş yapılabilir.

Bu sayfada bulunan şartları ve kuralları okumak, anlamak ve uymak üyelerin/ziyaretçilerin kendi sorumluluğundadır.

Sipariş verirken ürünler ile ilgili olarak lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz:

Sitede yer alan ürün görsellerinde kullanılan arkaplan, materyaller, tasarımlar temsilidir.

Vergi oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler, ayrıca Vergi ve Gümrük Mevzuatında ki tüm değişiklikler para bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir.

Seçilen ürünlerin teslimat adresleri Türkiye sınırları içerisinde olmalıdır.

Siparişlerin gönderimi konusunda belirtilen adreslerin doğruluğu üye / ziyaretçi sorumluluğundadır.

Hepsi Akü gerekli gördüğü takdirde sitede yer alan ürünlerin bir kısmını çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut ürünün kategorisini, grubunu değiştirebilir.

Ürünler hiçbir şekilde nakde çevrilemez.

Yapılan ödemelerle ilgili satıcı/alıcı'ya ödenen tutar karşılığında fatura kesilecektir, fatura isteyen müşterilerin müşteri fatura bilgileri alanına mutlaka fatura bilgilerini yazmaları durumunda alıcıya fatura kesilecektir, faturalar ödeme yapan kişiye yada kuruma seçiminize göre ürün ile birlikte, e-posta yoluyla veya kargo ile gönderilecektir. Kargo yolu ile isteyen müşterilerimize 7.00 TL ek ücret sipariş tutarına eklenir. Faturalarınız, iş yerimizde 3 ay süre ile saklanır bu süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Siparişleriniz ile ilgili anlaşmazlıklarda, sorumluluğumuz, fatura bedeli kadardır.

Eğer üründe bir tahribat mevcut ise, ürün hasarlı yada eksik ise ürünü almayıp almadan, görevli kişiye iade edebilirsiniz. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikayetleri kabul edilmeyecektir. Daha detaylı bilgi için İptal / iade koşulları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
Hepsi Akü © Copyright 2019 Her Hakkı Saklıdır | Alimas Enerji Sistemleri
Toplu Alım ve Bayilik İçin Firmamızla İletişime Geçiniz
0312 33 4 5555
akü akü sipariş online akü

hepsi akü

akü hepsi

akü modelleri

akü çeşitleri

akü fiyatları
en ucuz akü