İptal ve İade Koşulları

İade-Değişim Şartları

Satın almış olduğunuz ürünleri sipariş tarihinizden itibaren 30 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

Bu kapsamda iade ve değişim talep edeceğiniz ürünler için kargo ücreti tarafımıza aittir.

İade ve değişim işlemi için ürünü Hepsi Akü’ye göndermeden önce ilk olarak Hesabım - Siparişlerim'e girerek, İade seçeneğini seçmeniz ve talep formunu doldurmanız gerekmektedir.

Faturası tüzel kişiler adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

İade Kapsamındaki Koşullar

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve Hepsi Akü tarafından verilen cari kod ile birlikte yapılmalıdır.

Akü iade ve değişimi için orjinal ambalajı açılmamış, araç üzerine montajı gerçekleştirilmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

Kargo Şirketine İade

İade işlemlerinde kargo ücreti ödemezsiniz. Ürünlerinizi tarafımıza iade etmek istediğinizde, e-posta adresinize cari kod gönderilir. Sizlere göndermiş olduğumuz cari kodu kullanarak ürünlerinizi kargo ücreti ödemeden bizlere gönderebilirsiniz.

İade İnceleme ve Talep Onay/Reddi

Ürününüz Hepsi Akü tarafından teslim alındıktan sonra kullanılmış olup olmadığı, ambalajı ve tarafımıza sağlam olarak ulaştığı kontrol edilecektir.

İade işlemi onaylandıktan sonra; 3 iş günü içerisinde ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün, adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

İade edeceğiniz ürünün faturası şirket adına ise ürünü iade ederken Hepsi Akü tarafından kesilmiş fatura aslı yada şirketin düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, fatura içeriği ve tutarına uygun düzenlenmelidir.

Mebla İadesinin Gerçekleştirilmesi

Gönderdiğiniz ürün/ürünler, Hepsi Akü tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 3 iş günü içerisinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.

Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan mail adresinize bilgi mesajı gönderilir.

Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Ödeme şekli Havale/EFT ise bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız geri ödenir. Eğer kayıtlı bir IBAN bilgisi yoksa, bilgi@hepsiaku.com adresine sipariş numaranızı da belirterek gönderebilirsiniz.

İade işlemi Hepsi Akü tarafından bankanıza yapıldığında, hesabınıza tanımlı olan e-mail adresine işlem detaylarını gösteren bir dekont gönderilmektedir. Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza Hepsi Akü tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir.

İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterebilmektedir. En az 3, en fazla 10 gün içerisinde hesabınızda iade tutarını göremiyorsanız, dekontta belirtilen bilgiler ile bankanıza başvurunuz.

Taksitli kredi kartı ödemelerinin iadesinde tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ). Bu işlem taksit sayısı kadar ay devam eder. Eğer iadeden önce 1. veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1. ve 2. taksiti hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye +taksit tutarı kadar meblağ yatırılır.

Güvenli Alışveriş
Hepsi Akü © Copyright 2019 Her Hakkı Saklıdır | Alimas Enerji Sistemleri
Toplu Alım ve Bayilik İçin Firmamızla İletişime Geçiniz
0312 33 4 5555
akü akü sipariş online akü

hepsi akü

akü hepsi

akü modelleri

akü çeşitleri

akü fiyatları
en ucuz akü